Hizmet ve Servislerimiz

 

Teknik Servis Hizmetleri

Servislerimiz
Kurumunuzdaki veya işletmenizdeki bilgi teknolojileri kapsamındaki ürünleriniz için yerinde veya teknik servis merkezimizde tamir, bakım, onarım hizmeti vermekteyiz.
Servislerimiz

Parça ve arıza tespiti için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz ürünler; Yazıcılar, fotokopi makineleri, bilgisayarlar, tarayıcılar, sunucular

Garanti Hizmetleri


Çözüm ortağı olduğumuz markalara ait; garanti paketleri ile, garanti uzatımı ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bazı ürünler bilindiği üzere 2(iki) yıl garanti ile sunulmaz. Çözüm ortağı olduğumuz markalarımız;Epson, Hp, Samsung, Apple, Vestel, Zyxel


Proje Kurulum ve Yönetim Hizmeti


İhtiyaç duyulan projeye ait kaynak ve ekipman analizi doğrultusunda maksimum verim hedeflenmektedir. Hedef doğrultusunda doğru ekipman seçimi, işletim maliyeti ve kurulum sonrası yönetim, kurumunuz yapısına uygun olarak yapılacak çalışma neticesinde projenin başarısını amaçlar. Tecrübeler geleceğe yol gösterir. Bilgi ise ışık tutar.Bilgili Bilişim Ailesi olarak bu süreçte tecrübelerimiz ve yenilikçi teknolojilerin bilgisi ışığında; iş süreçlerini planlar, maliyet analazi yapar, organizasyonu tasarlar, raporlar ve hayata geçirir.


Danışmanlık


Bilgili Bilişim Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli işletmenizin, bilgi teknolojileri vasıtasıyla bilgi işlem platformlarının planlanması, yapılandırılması, satın alınması ve yönetimi ile ilgili süreçler için danışmanlık hizmeti vermektedir. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız nereden gittiğinizin bir önemi yoktur.Bilgili Bilişim Ailesi bu süreçte içinde sizlerle tecrübelerimizi ve bilgimizi paylaşmaktan onur duyar.